logo

Sıkıştırılmış samandan yapılmış doğal bina panellerinin teknik özelliklerine ait potansiyeli keşfettik. Çevreci yapı çözümleri için iletişime geçin.

+90 532 179 69 81

Yeni Mah. Sönmez Sk. No:18
Büyükçekmece / İSTANBUL

Strawpanel levha nedİr?


Strawpanel levhalar buğday, difüzyona açık yapı levhalarıdır. Yüksek sıcaklıklarda ve yüksek basınç altında bağlayıcı madde kullanmadan sıkıştırılmış mısır sapından elde edilir ve geri dönüştürülebilir yapıştırıcı kullanarak yapıştırılır. Strawpanel levhalar binaların kalıcı bir parçası olmak için uygun % 100 doğal, tamamen geri dönüştürülebilir, sağlam ve difüzyona açık yapı malzemeleridir.


     
Strawpanel levhaların avantajları


 - Isı yalıtımı ve yüksek ısı depolama sayesinde düşük işletme maliyeti
 - Hızlı ve kolay kurulum
 - % 100 buğday
 - Ses yalıtımı
 - Mekanik olarak dayanıklı
 - Anahtar teslim ahşap binaların veya DIY konutların tamamının inşaatı için kullanılabilir.

     

Düşük yatırım ve işletme maliyeti


Düşük enerjili, pasif ve sıfır enerji evlerine olan ilginin artmasının başlıca nedeni düşük işletim maliyetleridir. Evrensel inşaat malzememiz Strawpanel levha malzemenin düşük maliyeti sayesinde binanın kapatılma bir fiyata sahip olacağını ve kolayca ve hızlı bir şekilde inşa edileceği anlamına gelir. Tüm bunları yaparken doğruluk ve kaliteden de ödün vermez.

    
 
Sağlıklı ve modern konutlar


Aile modern konutların en önemli ihtiyacı kullanıcılar için sağlıklı bir ortam yaratan ve aynı zamanda çevre dostu olan doğal üzere kullanılmasıdır. Difüzyona açık inşaat malzemesi suyun buharlaşarak kolayca geçmesini sağlayarak nemi ve dolayısıyla yapının aşk küf oluşmasını önler. Bu özellikler pasif evlerin aşk yaşayanlara mikro iklim açısından fayda sağlar.

     

Geniş kullanım çeşitliliği


Strawpanel levhalar yeni binalar, rekonstrüksiyon, genişletme ve çatı katlarının odaya çevrilmesi için uygundur. Bu evrensel panel sistemi kendinden destekli bölme duvarlar, alt methal tavanları, iç ve dış duvar kaplaması yapımında kullanılabilir. Strawpanel levhalar zeminlerde ses yalıtımı ve çatı katlarında kiriş üstü yalıtım olarak geçiş sistemlerinde. Panel sistemi prefabrik ahşap binaların hızla inşa edilmesini ve levhaların kolayca takılmasını sağlarken tüm bina inşaatının doğru ve yüksek Bilicine olmasını temin eder.


Isıtmadan tasarruf etmek, sizin için en ideal çözüm Strawpanel LEVHALARDIR olay ve hızlı bir şekilde ahşap bir bina inşa etmek ve sağlıklı bir ortamda yaşamak istiyorsanız.